» » Жителя Еланецкого района отправили в тюрьму за домашнее насильство

Жителя Еланецкого района отправили в тюрьму за домашнее насильство

Жителя Еланецкого района отправили в тюрьму за домашнее насильство
Вознесенська місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя с. с. Кам’янка Єланецького району, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст. 126-1 КК України).

Встановлено, що чоловік незважаючи на неодноразове притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї, передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, а також вжиті поліцією превентивні заходи, належних висновків для себе не зробив та продовжував систематично вчиняти над своєю співмешканкою та її п’ятьома дітьми психологічне насильство, які виражались у постійних побутових сварках, пошкодженні майна, образах нецензурною лайкою та погрозах нанесення тілесних ушкоджень.

Внаслідок вказаних протиправних дій кривдника, жінці та дітям спричинено психологічні страждання, у зв’язку з чим вони проходять реабілітацію у Обласному центрі соціально-психологічної допомоги в м. Вознесенську.

За результатами розгляду обвинувального акту Єланецьким районним судом зловмисника визнали винним у вчиненні домашнього насильства та засуджено до 6 місяців арешту.

Наразі вирок набрав законної сили.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!