» » В Еланце прошло заседание постоянных профильных комиссий районного совета (Фото)

В Еланце прошло заседание постоянных профильных комиссий районного совета (Фото)

07 жовтня 2019 року відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради, в роботі яких взяли участь голова районної ради Василь Богданцев, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна, начальник фінансового управління райдержадміністрації Алла Сікорінська.
В Еланце прошло заседание постоянных профильных комиссий районного совета (Фото)

В ході роботи було розглянуто та обговорено питання порядку денного ХХХІІ сесії районної ради сьомого скликання. Зокрема, А.Сікорінська ознайомила членів комісії з внесенням змін до районного бюджету Єланецького району на 2019 рік. Доповідачка зауважила, що перерозподіл видатків здійснювався виключно в межах розпорядників або між розпорядниками коштів.

В.Богданцев ознайомив присутніх із змінами в структурі виконавчого апарату районної ради в зв'язку з ліквідацією служби по господарському обслуговуванню адмінбудинку районної ради. Також, Василь Васильович довів до відома кандидатури до списку присяжних районного суду Миколаївської області, подані від селищної та сільських громад, який необхідно затвердити на сесії .

Далі депутати розглянули питання щодо надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Єланецького району та надання згоди на безоплатну передачу господарського приміщення, яке знаходиться за адресою: вул. Шкільна №15-а, с. Ковалівка Єланецького району Миколаївської області зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району у комунальну власність Возсіятської сільської ради, заслухали хід виконання ряду районних програм.

Крім цього, враховуючи актуальність і важливість проблеми, голова районної ради ініціював внесення до порядку денного чергової сесії прийняття звернень від депутатів Єланецької районної ради до Державного агентства автомобільних доріг України, Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Миколаївській області щодо аварійного стану доріг загального користування державного значення та до Президента України щодо майбутнього продажу земель.

На завершення депутати погодили запропонований порядок денний з доповненими питаннями та підтримали його розгляд на черговій сесії районної ради.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!