» » Перед началом учебного года, руководство Еланецкого района проинспектировали школы

Перед началом учебного года, руководство Еланецкого района проинспектировали школы

Уже за два тижні у закладах освіти Єланецького району розпочнуться заняття. Тож перед кожним новим навчальним роком здійснюється об’їзд шкіл.
Перед началом учебного года, руководство Еланецкого района проинспектировали школы

З метою перевірки готовності освітніх закладів до забезпечення якісних умов навчального процесу та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 серпня 2019 №137-р створено відповідну комісію та затверджено графік перевірок.

З 14 серпня комісія у складі голови районної ради В. Богданцева, першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації О. Гуліної , начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С. Головань, представників Держпродспоживслужби Миколаївській області та відповідних служб розпочала перевірку готовності закладів освіти району до нового навчального року та опалювального періоду.

У ході проведеного 14-15 серпня об’їзду, комісією відзначено, що приведено в належний стан класи, території шкіл, їдальні, спортивні майданчики. За результатами перевірок складено відповідні акти.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!