» » Юрий Кормышкин считает, что в Калиновской ОТГ нужно провести полную ревизию земель и пересмотреть ставку налога для наполнения бюджета

Юрий Кормышкин считает, что в Калиновской ОТГ нужно провести полную ревизию земель и пересмотреть ставку налога для наполнения бюджета

Юрий Кормышкин считает, что в Калиновской ОТГ нужно провести полную ревизию земель и пересмотреть ставку налога для наполнения бюджета
Під час другого пленарного засідання першої сесії Калинівської ОТГ Єланецького району, яке відбулось 12 серпня, обговорили перспективи наповнення бюджету громади. З нового року Калинівська ОТГ вступить у прямі відносини з державним бюджетом. А це не тільки надає можливість самим розпоряджатися надходженнями, але й зобов’язує з більшою відповідальністю ставитися до наповнення.

З приводу наповенння бюджету до присутніх звернувся депутат Миколаївської обласної ради, член виконкому Калинівської ОТГ, очільник «Нашого краю» в області Юрій Кормишкін.

«Саме від перших кроків у вашій роботі залежить наповнення бюджету і благополуччя громади. Потрібно призначити землевпорядника, який зробить повну ревізію земель, переглянути ставку земельного податку. Повірте, це дасть значне збільшення до бюджету. Ваші гроші зараз у прямому сенсі у вас під ногами, потрібно докласти небагато зусиль, щоб ваша земля стала приносити більше надходжень. І з цим зволікати не можна», — звернувся до присутніх Кормишкін.

За його словами, в цілому в країні, на жаль, зберігається тенденція тіньової роботи багатьох фермерів, які не платять податки. І тільки від політичної волі та грамотності керівництва громади залежить, чи зміниться ця ситуація у майбутньому.

«Новообрані ради і голови громад мають на місцях максимально консолідувати роботу, щоб надолужити час. І в новий бюджетний рік вступити з чітким розумінням стратегії розвитку громади. Запустити механізми, які дозволять максимально використовувати ресурси наповнення бюджету, контролювати податкові надходження та вивести недобросовісних підприємців з тіні», — наголосив голова обласної організації партії «Наш край».

Нагадаємо, що новостворені громади при вступі у нові міжбюджетні відносини отримують права міст обласного значення. Змінюються можливості, а відповідно, на голову громади, депутатів покладаються інші повноваження, надаються більші ресурси, а отже, покладається більша відповідальність.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!