» » Прокуратура обвинила начальника криминальной полиции Еланецкого отделения, в фальсификации уголовных дел

Прокуратура обвинила начальника криминальной полиции Еланецкого отделения, в фальсификации уголовных дел

Прокуратура обвинила начальника криминальной полиции Еланецкого отделения, в фальсификации уголовных дел
У четвер, 1 серпня 2019 року, за узгодженням з процесуальним керівником прокуратури Миколаївської області слідчим територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованим в місті Миколаєві, повідомлено про підозру начальнику сектору кримінальної поліції Єланецького відділення поліції Новоодеського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області, який штучно створив докази обвинувачення особи в тяжкому злочині.

Установлено, що зловмисник з метою покращення показників очолюваного ним підрозділу по розкриттю злочинів, використовуючи своє службове становище, примусив невинну особу зізнатися у вчиненні кримінальних правопорушень, які фактично вона не скоювала. Крім цього, з метою штучного створення доказів обвинувачення особи в тяжкому злочині, працівник поліції особисто надав цій особі вогнепальну зброю та бойові припаси, які в подальшому в неї було вилучено.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні беззаперечних доказів, поліцейському повідомлено про підозру у ряді кримінальних правопорушень:
- ч.3 ст.365 КК України, а саме в перевищенні службових повноважень, тобто в умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, які спричинили тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, держаним інтересам;
- ч.2 ст.383 КК України, а саме в завідомо неправдивому повідомленні органу досудового розслідування про вчинення злочину, поєднаного з обвинуваченням особи в тяжкому злочині із штучним створенням доказів обвинувачення;
- ч.1 ст.263 КК України, а саме в носінні, зберіганні, придбанні, передачі вогнепальної зброї, бойових припасів, без передбаченого законом дозволу.

Наразі вирішується питання про застосування до поліцейського запобіжного заходу, який забезпечить виконання підозрюваним покладених на нього законом процесуальних обов’язків.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!