» » В Еланце для детей прошла акция «Фантастический мир Кубика Рубика» (Фото)

В Еланце для детей прошла акция «Фантастический мир Кубика Рубика» (Фото)

Найулюбленішій та найпопулярнішій головоломці у світі – кубику Рубика – вже аж 45 років.

З цього приводу 26 липня майстерня радості «Фантастичний світ Кубика Рубика» зібрала під відкритим небом «Каштанового кінозалу» шанувальників цієї популярної гри.

Майстерня радості – це майстер-клас з уміння складати Кубик, це радість спілкування з друзями-однодумцями, це можливість продемонструвати свої таланти і здібності, пов’язані з цією грою.

Серед найзавзятіших «спідкуберів» Єланця слід назвати Владислава Жоржу та Антона Гонту, Владислава Настенка та Данила Топчу, Максима Мокряка та Євгена Ковальчука, Романа Кузьменка, Валерію Гунько та Романа Захірова. На жаль не всі мали можливість побувати на зустрічі.

З юних початківців цієї гри були присутні Ярослав Настенко та Мар’я Слободніченко.

Владислав Жоржа продемонстрував своє уміння швидкісного складання кубика однією та двома руками. Розповів, що має досвід складання його під водою.

Багато присутніх з цікавістю тримали в руках різноманітні аналоги Кубика, придбали їх якраз до цієї події, робили перші рухи, які в майбутньому можуть відкрити у них неабиякі здібності.

Владислав Жоржа та Антон Гонта створили свій сайт, а також мріють відкрити школу, де навчатимуть бажаючих оволодіти цією головоломкою.
Районна бібліотека для дітей, долучаючись до популяризації кубика Рубика серед дітей Єланеччини, пропонує приміщення бібліотеки для цієї школи.

Адже збирання кубика не тільки розвиває моторику рук, а й допомагає покращити мислення та логіку. І корисно. і весело!Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!