» » Новоизбранный председатель Калиновской ОТГ в Еланецком районе, поблагодарил своих избирателей

Новоизбранный председатель Калиновской ОТГ в Еланецком районе, поблагодарил своих избирателей

Новоизбранный председатель Калиновской ОТГ в Еланецком районе, поблагодарил своих избирателей
Новообраний голова Калинівської ОТГ Єланецького району Володимир Булах звернувся зі словами вдячності до земляків, які не залишились осторонь виборчого процесу 30 червня.

Нагадаємо, до складу нової ради також обрали 80% представників «Нашого краю».

«Ми перегорнули ще одну сторінку нашої історії. Завершилися вибори до місцевих рад. Щира вдячність кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов у неділю, 30 червня, на виборчі дільниці і проявив свою громадянську позицію. Спасибі вам, мої земляки, за виявлену мені довіру. Ваша підтримка є надзвичайно важливою, адже вкотре ви повірили в мене, мої сили і досвід. Впевнений, що ваш вибір базувався на оцінці зробленого мною і усією командою виконавчого комітету, депутатським корпусом», — сказав у зверненні Володимир Булах.

Цінною Булах назвав думку тих, хто не підтримав його під час голосування. Він запевнив, що докладатиме максимум зусиль, щоб заслужити їх довіру.

«Для мене є також цінною думка і тих, хто не підтримав мене у виборчому процесі. Є над чим працювати, і я докладатиму максимум зусиль, щоб заслужити вашу довіру», — запевнив В.Булах.

еланец невсскачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!