» » В Еланецком районе начались командно-штабные учения с органами управления и силами гражданской защиты (Фото)

В Еланецком районе начались командно-штабные учения с органами управления и силами гражданской защиты (Фото)

В Еланецком районе начались командно-штабные учения с органами управления и силами гражданской защиты (Фото)
13 травня відбулось відкриття командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Єланецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі ЄДСЦЗ ) Миколаївської області, які триватимуть до 15 травня.

На заході головувала Ольга Гуліна, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, Михайло Гриб, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області з реагування на надзвичайні ситуації.

Основна мета навчань полягає у поглибленні знань, набутті практичних умінь і навичок, відпрацювання взаємодії між службами. До проведення КШН залучено керівний склад органів управління цивільного захисту, члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, особовий склад 15 Державної пожежно-рятувальної частини.

Під час тренувань відпрацьовуватимуться дії на випадок загострення метеорологічних умов на території району, практичні заходи у зв'язку із виникненням надзвичайної ситуації техногенного характеру (комунальна аварія на ВП Южно-Українській АЕС).

На завершення буде надано оцінку стану готовності районної ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ до вирішення завдань цивільного захисту у мирний час та в особливий період.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!