» » В Еланецком районе продают некачественное масло из Херсона

В Еланецком районе продают некачественное масло из Херсона

В Еланецком районе продают некачественное масло из Херсона
Державними інспекторами Єланецького міжрайонного управління Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні планового інспектування потужності з роздрібної торгівлі харчовими продуктами у зразках масла виявили невідповідність якості.

Інспектори відібрали зразки масла солодковершкового селянського 72,5% жиру, виробленого 18 березня «Новокаховським заводом плавлених сирів» по вул. Промислова, 2 у м. Таврійськ Херсонської області. За результатами лабораторних досліджень, проведених ДП «Миколаївський центр захисту споживачів» встановлено, що в маслі 24,0% масової частки немолочного жиру в жировій фазі.

З цього приводу управлінням направлено лист на адресу ТОВ “Новокаховський завод плавлених сирів” щодо необхідності проведення процедур відкликання масла та вжиття заходів для усунення встановлених лабораторними дослідженнями невідповідностей згідно вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Також направлено відповідний лист до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо здійснення державного контролю на потужності, а також проваджень у справі про порушення законодавства про харчові продукти.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!