» » В Еланце прошла очередная 29 сессия районного совета VII созыва

В Еланце прошла очередная 29 сессия районного совета VII созыва


28 лютого відбулася чергова двадцять дев'ята сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Василя Богданцева, та першого заступника голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації О.Гуліна

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати Миколаївської обласної ради Т. Демчено, Ю. Кормишкін, О. Донченко, депутати районної ради, керівники організацій та установ, селищний, сільські голови.

На початку засідання районний військовий комісар В.Бабич разом з керівниками району вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» 70-ти учасникам АТО та ООС.

Під гучні оплески присутніх Василь Богданцев подякував нашим захисникам за мужність, непохитність і вірність своїй державі і народу.
В Еланце прошла очередная 29 сессия районного совета VII созыва

Далі учасники зібрання перейшли до заслуховування та обговорення 19 питань порядку денного.

В ході жвавої дискусії депутати районної ради не прийняли схвалені ними раніше на засіданнях постійних профільних комісій рішення стосовно надання згоди на виділення в окрему облікову одиницю та безоплатну передачу з спільної власності територіальної громади сіл, селища Єланецького району у державну власність частини приміщення адміністративного будинку Єланецької районної ради до сфери управління Генеральної прокуратури України з подальшою передачею в оперативне управління прокуратури Миколаївської області та внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Єланецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Єланецької районної ради Миколаївської області, що стосувалися організаційної структури підприємства.

Також гостро обговорювалось питання про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Єланецького району на 2018-2020 роки «Єланеччина-2020».

З врахуванням висловлених доповнень і пропозицій з кожного розглянутого питання було прийнято відповідні рішення.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!