» » В Еланце прошел публичный отчёт исполняющей обязанности главы РГА за 2018 год

В Еланце прошел публичный отчёт исполняющей обязанности главы РГА за 2018 год

25 лютого відбувся публічний звіт першого заступника голови райдержадміністрації,виконувача функцій та повноважень голови райдержадміністрації Гуліної Ольги Петрівни за 2018 рік про виконання районною державною адміністрацією покладених на неї повноважень щодо забезпечення економічного, соціального та культурного розвитку Єланецького району у 2018 році.

Звіт відбувся за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, громадськості.

Під час звіту О.Гуліна проінформувала присутніх про роботу райдержадміністрації за 2018 рік з усіх напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, соціальному захисті населення, реалізації проектів в галузях освіти, медицини, культури.

На завершення звіту Ольга Петрівна подякувала всім керівникам та працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради та її депутатському корпусу, селищному, сільським головам за розуміння, бажання досягати нових результатів, за ту роботу, яка сприяла позитивним тенденціям в економічному та соціальному розвитку району та наголосила, що попри позитивні результати роботи в певних напрямках, залишаються ще проблеми, які повинні вирішуватися спільно.
скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!