» » В Еланецком районе прошел баскетбольный турнир памяти воина-интернационалиста Анатолия Домашевича

В Еланецком районе прошел баскетбольный турнир памяти воина-интернационалиста Анатолия Домашевича

17 лютого у Нововолодимирівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся 27-й баскетбольний турнір, присвячений пам’яті земляка, воїна-інтернаціоналіста Анатолія Домашевича.

В змаганнях взяли участь учні Куйбишевської ЗОШ І-ІІІ ст., Великосербулівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Нововолодимирівської ЗОШ І-ІІ ст.

Учасники турніру вшанували пам'ять загиблого воїна – інтернаціоналіста хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

У дівчат перемогу здобули куйбишевчанки, обігравши господарок поля з рахунком 31:18. У хлопчиків І місце зайняла команда Нововолодимирівської ЗОШ І-ІІ ст., яка перемогла команду сербулівчан з рахунком 61:5.

Заключним етапом змагань стала товариська зустріч юнаків Нововолодимирівської ЗОШ та 10 класом Куйбишевської ЗОШ.

Фінальний свисток зафіксував переможний результат 49:40 на користь господарів майданчика. Команди нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та від Великосербулівської сільської ради (сільський голова Т.Гавенко) отримали в подарунок баскетбольні м’ячі.

Переможцям були вручені грамоти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!