» » В Еланце прошло итоговое заседание Совета регионального развития района (Фото)

В Еланце прошло итоговое заседание Совета регионального развития района (Фото)

Сьогодні, 12 лютого, у великому залі адмінбудинку районної ради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольги Гуліної та голови районної ради Василя Богданцева відбулося підсумкове засідання Ради регіонального розвитку Єланецького району, в якому взяли участь члени Ради регіонального розвитку району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та підприємств району, депутати районної ради, громадськість.

Основним питанням, винесеним на розгляд, було обговорення та затвердження Перспективного плану розвитку Єланеччини на 2019-2021 роки.

Розпочинаючи засідання, О.Гуліна зазначила, що з грудня 2018 року в районі проведено ряд зустрічей з жителями сіл району по обговоренню Перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки з метою визначення проектів, актуальних саме для жителів цих територій.
Далі О.Гуліна акцентувала увагу присутніх на тих проектах, які заслуговують і потребують уваги при формуванні Перспективного плану розвитку територій на майбутні роки.

«Пріоритетним питанням, над яким працюватиме район в найближчі три роки є питання водозабезпечення. Враховуючи відсутність централізованого водопостачання, актуальним є питання встановлення додаткових систем очистки води із доведенням її показників до параметрів питної води на базі ОСМОСного обладнання», - зазначила в своєму виступі О.Гуліна.

В.Богданцев зазначив, що важливим є включення до Перспективного плану інфраструктурних об’єктів, а саме: ремонт доріг загального користування державного значення Р-55 (Одеса-Вознесенськ-Новий Буг), Т-15-10 ( Арбузинка-Єланець-Нова Одесса) та Н-14 (Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв) та поточний ремонт доріг загального користування місцевого значення; проекти в галузі охорони здоров’я - реконструкція системи опалення терапевтичного корпусу з встановленням модульної котельні на твердому паливі та термосанація будівлі з провадженням енергозберігаючих технологій Єланецької ЦРЛ, капітальний ремонт будівлі поліклінічного відділення Єланецької центральної районної лікарні.

Також до Перспективного плану внесені проекти по ремонту та реконструкції загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, реконструкції закладів культури, будівництву спортивних площадок зі штучним покриттям та інші.

Обговоривши всі пропозиції та внесені доповнення, члени Ради регіонального розвитку одноголосно затвердили Перспективний план розвитку.

Підсумком засідання стало урочисте підписання Перспективного плану розвитку Єланецького району на 2019-2021 роки.

Затверджений план буде направлено до Миколаївської облдержадміністрації для узагальнення та включення до Перспективного плану розвитку територій Миколаївської області на 2019-2021 роки, а також на розгляд та затвердження сесії районної ради.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!