» » Еланецкая общественность обвинила депутатов и чиновников в популизме и в развале района

Еланецкая общественность обвинила депутатов и чиновников в популизме и в развале района

Еланецкая общественность обвинила депутатов и чиновников в популизме и в развале района
До нашої редакції звернувся мешканець Єланцю, Павло Ткаченко, який займає активну громадську позицію.

Павло попросив опублікувати його лист під назвою "Крик душі і реальність" який адресовано чиновникам та політикам.

Наша редакція без змін публікує його лист.


С. Возсіятське по дорозі смерті автомобіля Н-14. Всі ми бачили грандіозним театральним виступом наших Єланецьких чиновників.

Демченко Тетяна Василівна депутат обласної ради з своїми палкими виступами, яка проживає в с. Возсіятське Єланецького району.

Стояти до кінця піарівська фраза Богданцева Василь Васильовича голова Єланецької ради.

Баденко Любов Василівна голова Єланецької селищної ради, яка демонструвала за непокоєння та намагалась продемонструвати підтримку.

Представники партії Кормишкіна Юрія Анатолійовича «Наш край», який є депутатом миколаївської обласної ради, які керували процесом та вказували як і коли припинити перекриття дороги.

Депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа з головою Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, яка є представником «Блоку Петра Порошенка», які як завжди навішали лапши на вуха.

А остались з розбитими дорогами та повним занепадом.

А тепер про стан речей на сьогодні ганебний стан Єланецького району. Практично повне безробіття, відсутність не тільки водогону, а і питної води. Технічна вода для населення 80 гривен за куб.

Сморід каналізації з потоками фекалій при наявності гордості селищної голови Баденко Любов Василівни алеї «Кохання».

Відсутності родильного відділу в Єланецькій районній лікарні за те масово та безглузде розміщення дитячих майданчиків.

Встановлення сонячних батарей при тому що на сьогодні не хто в Україні не сплачує за електроенергію по зеленому тарифу. Просто бізнес афера яка на жаль не на користь простим людям. Занепад сіл в Єланецькому районні.

За шалену ціну на зерно та критично низьку закупівельну ціну м’яса та молока сільські люди масово здають корів. Що повністю зникне тваринництво в районні. Критичне значення наявності робочих місць, чим користуються та не офіційно сплачують населенню за тяжкий каторжну працю по 100 гривен на день.

Та можна багато що говорити та сумно те що за ці роки панування чиновників вони жодного кроку до покращення стану не зробили. Вони ганебно виконують інструкції області та Києва по знищенню населення Єланецького району з однією ціллю загарблення земельних ділянок.

Поліція яка тільки і може шкірити зуби на простих людей але вдало виконують завдання по закриттю кримінальних впроваджень проти держслужбовців.

І те що це все робиться відкрито це повна зневага до людей. То я скажу так досить мовчати вискажіть свої проблеми скажіть ні місцевій владі подайте заяви до поліції та суду, що не говоріть але ці особи всім зганьбили життя. І тільки єдиною силою та єдиним голосом ми досягнемо мити притягнути цих осіб до відповідальності.

Ви пам’ятайте Врадівку яка повстала проти міліції у звинуваченні у згвалтувані.

Справа Присяжнюка як щоб не люди тоді і до цього часу коїлись би ним злочини. Чекаю коментарів та вашу думку про наведення ладу. Бо ми люди, а не холопи, не раби зграйки злочинців.

І пам’ятайте ГРОМАДА то є ВЛАДА!

Також Павло Ткаченко передав нам листування з головою Еланецькою районною радою Васильом Богданцевим.

Привіт громадо. Ось така розмова відбулась у мене з Богданцевим В.В.. Нам всім повідомили про старання його в розвитку Єланецького району.

Як він натхненно бориться з обласними керівниками автодору за дороги Єланечини. І тут раптом завод про який і мови не було. Нам то зрозуміло що коли люди вишли на дорогу цим змусили працювати владу та повернути кошти.

І так ми матимемо бетоний завод який буде забруднювати та шуміти на все село Возсіятське. А жодної букви про користь данного заводу для даже самих жителів с. Возсіятського нема.

Чи будуть робочі місця, чи буде якась компенсація с. Возсіятського за не зручності вдихання цементу та забруднення територій про це влада мовчить. То можливо потрібно сперва узнати про цей завод та власників побільше які героїчно поставлять завод за 2 місяці.

Даже Демченко мовчить мабуть в стані шоку. Люди подумайте у тендерах на дорогу Н14 можливо і було написано про встановлення заводу. Но можливо уже надо думати про користь яка буде громаді, а не аферистам при посадах.

ми всі побачили свою силу коли стояли пліч опліч на дорозі. то можливо потрібно йти далі. Бо ГРОМАДА то є ВЛАДА!

Павло: Богданцев Василь Васильович а хто буде власником бетонного заводу ви визначились.

Богданцев: Доброго дня
Завод будуватимуть організації, які перемогли в тендері на ремонт дороги Н14

Павло: Я питав про власника а як тендири виграють ми побачили на наших дорогах

Компанія і буде власником, що не зрозуміло?

Павло:Нажаль все зрозуміло.

Богданцев:Тобто?
Розміщення заводу в найближчому радіусі є однією з головних умов тендеру. Він надалі залишається в районі, це інвестиції, і це дуже важливо
Яка інвестиція крохи сплата налогів а я користь для громади яки буде дихати тим пилом

То завод, на вашу думку, не треба?

Павло:Потрібен но не в руках злодіів

Богданцев:А хто злодії?

Павло:Ви навіть не знаєте людей
Ми узнаємо про власника заводу
Хоча я бачу як ви швидко все закрутили то ви вже його знаєте

Богданцев:Не знаю, і мені це не важливо. Є підприємство, в якого є засновники. Для мене важливо щоб в районі розвивалося виробництво
А асфальтний
Це тоже прибуток для району
Но бетон потрібен на н14простий заробіток

Павло: Це також відпрацьовую. Як варіант розглядається будівництво в комплексі
Вам самому не смішно
Зі своіх слів

Богданцев:Що тут смішного?

Павло: Хотів гарно написати щоб достукатись до совісті і передумав даремно ми все вже бачили і чули про героічних дідів в вихованих дітей. Бажаю вам досягнути вашоі мети. Може тоді все скінчиться.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!