» » В Николаевской ОГА обговаривали организацию капремонта трассы Н-14 и дорогу между Водяно-Лорино и Воссиятским

В Николаевской ОГА обговаривали организацию капремонта трассы Н-14 и дорогу между Водяно-Лорино и Воссиятским

В Николаевской ОГА обговаривали организацию капремонта трассы Н-14 и дорогу между Водяно-Лорино и Воссиятским
При виконанні капітального ремонту дороги Н-14 Кропивницький - Миколаїв, де передбачається влаштування цементобетонного покриття дорожнього одягу, за дорученням голови ОДА Олексія Савченка, планується в першу чергу приступати до ділянок доріг, що проходять через населені пункти Водяно-Лорино і Восіятське та автошляхом між ними.

Про це стало відомо у четвер, 31 січня, на нараді під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи щодо організації виконання капітального ремонту дороги Н-14.

У ході наради представники служби автомобільних доріг у Миколаївській області відзначили, що на 2019й рік у державному бюджеті на капремонт дороги виділено 500 млн грн. Наразі проведені торги і заключені договори на 4 ділянках на загальну суму 378 млн грн. І за дорученням очільника області Олексія Савченка за сприятливих погодних умов роботи розпочнуться на ділянках через населені пункти Водяно-Лорино і Восіятське та дорогою між ними.

Слід зазначити, що голова ОДА Олексій Савченко знаходиться на постійному зв’язку з керівником Укравтодору Славоміром Новаком та Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

«Ця дорога в пріоритеті. Як і обіцялось в минулому році, у 2019 на Н-14 активно почнуться роботи. Сьогодні ми бачимо перші результати - проведені торги, заключені договори, за сприятливих погодних умов підрядні організації, наскільки мені відомо, вже готові виконувати роботи», - говорить голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Також, під час наради було відзначено, що до початку робіт необхідно вирішити питання з розміщенням бетонно-змішувальних вузлів. При цьому, у САД відзначають, що один вузол розміщуватиметься на території дорожньо-ремонтного пункту. Стосовно ще одного вузла – представники Єланецької РДА, Єланецької райради та Восіятської сільської ради висловили готовність виділення території в межах чинного законодавства.

Окрім цього, Валентин Гайдаржи доручив керівництву САД у Миколаївській області в найкоротші терміни відпрацювати і провести торги по ділянках доріг, що залишилися.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!