» » В Еланецкой РГА прошло расширенное аппаратное совещание

В Еланецкой РГА прошло расширенное аппаратное совещание


29 січня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна провела розширену нараду з керівниками установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, селищним та сільськими головами.

На початку наради О. Гуліна звернула увагу присутніх, що в районі триває обговорення пропозицій до перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки та довела до відома присутніх перелік пропозицій, які надійшли від громад та будуть включені до перспективного плану.

Під час наради присутні обговорили перелік найбільш аварійних ділянок автомобільних доріг місцевого значення, що проходять територією Єланецького району і потребують термінового проведення ремонтних робіт у 2019 році, про стан підписання декларацій з сімейними лікарями в районі, про виконання районного бюджету, про укладання колективних договорів, про нові правила оплати за електроенергію та про зміни в законодавстві щодо транспортування газу та безпосередню його доставку до будинку споживача. Також акцентовано увагу присутніх на початок кампанії з декларування доходів одноосібних селянських господарств за 2018 рік.
В Еланецкой РГА прошло расширенное аппаратное совещание
скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!