» » В Еланце прошло очередное заседание Совета общин (Фото)

В Еланце прошло очередное заседание Совета общин (Фото)

25.01.2019 року відбулося засідання Ради громад, в якому взяли участь голова обласної ради В.Москаленко, депутати районної ради, селищний, сільські голови, керівники організацій, установ району, структурні підрозділи райдержадміністрації. Очолив засідання голова районної ради В.Богданцев.
В Еланце прошло очередное заседание Совета общин (Фото)

В порядку денному розглянуто питання, а саме про реалізацію освітньої політики в умовах реформування в навчальних закладах Єланецького району, підготовку пропозицій по реалізації проектів за рахунок цільових державних фондів та особливості реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

Очільниця обласної ради В.Москаленко відмітила як позитив прийняття рішення про створення опорного навчального закладу в районі. Голову Миколаївської обласної ради цікавило ряд питань, зокрема стану доріг, якими підвозяться діти з філій до опорного навчального закладу, робота інклюзивного центру, опалення навчальних закладів району.

Продовживши засідання директор опорного навчального закладу В.Кравчук провела екскурсію та зосередила увагу присутніх на якості викладання освіти в навчальному закладі. Учасники зібрання відвідали інклюзивно-ресурсний центр, кабінети, в яких навчаються учні молодшої ланки, кабінети фізики, хімії, біології, в яких вчителі-предметники продемонстрували сучасне інтерактивне обладнання, зокрема інтерактивний комплекс «тач-панель», кабінети художньої культури, іноземних мов, в яких встановлено лінгафонне обладнання.

В.Москаленко під час огляду закладу із зацікавленістю поспілкувалася з переможцем, який здобув перше місце у Всеукраїнському етапі "Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка " Сподіним Данилом та його педагогом-наставником Фоміною Г.

Оглянувши матеріально-технічну бузу закладу С.Головань зауважила, що на реалізацію концепції Нова українська школа з державного бюджету виділено 506517 грн. та співфінансування з районного бюджету в розмірі 52259 грн. На розвиток освіти в районі додатково виділено кошти районного бюджету в розмірі 2118046 грн., кошти селищної та сільських рад в розмірі 1136862 грн. та кошти державного та обласного бюджетів в розмірі 1918087 грн.

Взявши слово до виступу завідувач Братолюбівської філії Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Л.Богданцева зауважила, що на початку цієї роботи були певні побоювання стосовно функціонування навчального закладу, але на сьогодні школа продовжує свій розвиток і надає якісні освітні послуги. Вчителі філії отримали можливість підвищувати свій професійний потенціал у опорному навчальному закладі. Безумовно створення опорного закладу це поштовх до отримання нових поглиблених знань на базі декількох навчальних закладів не лише для учнів, але й для педагогічного колективу філії.

В ході розгляду наступного питання В.Богданцев зосередив увагу на методах залучення додаткових коштів у районний бюджет через Державний фонд регіонального розвитку, а саме проекти, що увійдуть в план регіонального розвитку регіону, громади. Він також наголосив, що саме від того, на скільки активно працює місцеве самоврядування з підготовкою таких проектів та з їх погодженням і проходженням через обласні комісії, залежать терміни їх реалізації, і закликав громади активно долучатися у 2019 році.

Очільники громад з особливим інтересом обговорили питання реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» з якого інформувала В.Філіпська та дійшли до спільної думки про необхідність організації правового навчання у вигляді "Вебінару" з метою відпрацювання механізму роботи.

Обговоривши питання порядку денного В.Богданцев подякував голові обласної ради за співпрацю та небайдуже відношення до проблем Єланецького району.

В свою чергу Москаленко В. подякувала керівництву районну та керівникам закладів за роботу, яка була пророблена під час створення опорного закладу. Відмітила, що завдяки державним коштам зараз є змога розвивати інновації в освітній галузі. Висловила підтримку району по вирішенню критичних питань стосовно стану доріг, зокрема Т 15-10.

На завершення засідання Ради громад керівники вручили подяки Миколаївської обласної ради С.Головань, В.Кравчук, Л.Богданцевій, І.Моторному, А.Соколову з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР.


скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!