» » В Еланце состоялось заседание Совета регионального развития района

В Еланце состоялось заседание Совета регионального развития района

30 листопада перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна та голова районної ради Василь Богданцев провели перше засідання Ради регіонального розвитку Єланецького району.

Відкриваючи захід, О.Гуліна проінформувала присутніх про участь представників району у засіданні Ради регіонального розвитку Миколаївської області, що днями відбулося в Миколаєві, на якому очільник обласної державної адміністрації Олексій Савченко зазначив, що саме сьогодні ми маємо продемонструвати єдність і показати людям, що попри будь-який тиск зі сторони агресора, Україна не лише успішно захищається, але й розвивається.

Також було звернуто увагу на проміжні підсумки першого етапу ініційованої Президентом України Петром Порошенком реформи децентралізації та наголошено на необхідності визначення пріоритетних напрямків і проектів розвитку району, які будуть внесені до плану розвитку Миколаївщини на найближчі три роки.

На основі пріоритетів своїх громад селищна і сільські ради повинні розробити власні плани середньострокового розвитку й обговорити їх з людьми.

З цією метою в Єланецькому районі протягом грудня 2018 року-січня 2019 року передбачається проведення ряду зустрічей різного формату, обговорень, засідань «круглих столів» з представниками громади. Напрацьовані пропозиції та проекти розвитку будуть затверджені на районному рівні та на підсумковому обласному засіданні Ради регіонального розвитку вже у лютому наступного року. На завершальному ж етапі має відбутися остаточне погодження плану розвитку Миколаївщини Президентом та Урядом.

Розуміючи важливість планування подальшої діяльності, голова районної ради Василь Богданцев, зробив акцент на важливих стратегічних цілях і запропонував очільникам громад визначитися з першочерговими завданнями розвитку територій, насамперед, піднімати питання ремонтів доріг загального користування державного значення, забезпечення енергоефективності роботи комунальних закладів.

За результатами обговорення визначено, що члени Ради регіонального розвитку працюватимуть над головним завданням - формування плану розвитку територій, який має стати прозорим та ефективним, залучити до нього максимальну кількість жителів, зробити їх активними учасниками та партнерами позитивних перетворень місцевих громад.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!