» » В Еланце прошло заседание постоянной комиссии районного совета по вопросам бюджета и финансов

В Еланце прошло заседание постоянной комиссии районного совета по вопросам бюджета и финансов


30 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, в роботі якої взяли участь голова районної ради Богданцев В., перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Гуліна О., начальник фінансового управління райдержадміністрації Сікорінська А. та розпорядники коштів.

Було розглянуто питання стосовно уточнення обсягу міжбюджетних трансфертів та перерозподілу видатків районного бюджету Єланецького району на 2018 рік, про обсяг використання додаткових асигнувань по районному бюджету на 2018 рік за рахунок розподілу вільного залишку, а також обговорено проект районного бюджету Єланецького району на 2019 рік.

Члени комісії заслухали розпорядників коштів, зокрема, завідувача сектору культури Савельєву Т., начальника відділу освіти, молоді та спорту Головань С., які надали пояснення щодо напрямків використання коштів та о необхідності внесення змін.
В Еланце прошло заседание постоянной комиссии районного совета по вопросам бюджета и финансов

Голова комісії Непша А. запропонував розпорядникам ефективніше планувати свої бюджети, враховуючи потреби відповідної галузі.

Комісія розглянула та погодила запропоновану фінансовим управлінням райдержадміністрації формулу субвенцій на дошкільні заклади та заклади культури селищної, сільських рад на 2019 рік.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!